Witamy na blogu Dieta warzywno-owocowa
Zastanawiacie się czy istnieje sprawdzony, a więc skuteczny sposób, który sprawi, że poczujecie się lepiej i Wasza kondycja zdrowotna będzie naprawdę satysfakcjonująca? Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna – oczyszczająca dieta warzywno-owocowa. Jej autorką jest dr Ewa Dąbrowska, której wieloletnie obserwacje doprowadziły do wniosków, że przyczyną występowania wielu dręczących obecnie ludzi dolegliwości jest nieprawidłowe żywienie. Zatem czym jest dieta warzywno-owocowa? Tego dowiecie z naszego pierwszego wpisu.

Dieta warzywno-owocowa ma charakter leczniczy i jej głównym założeniem jest eliminacja przyczyn chorób, a nie samych objawów. Choć wymaga wielu wyrzeczeń, to możecie wiele zyskać – zdrowie, będące wartością, której nie da się wycenić. Znając zasadę działania diety opartej na wyselekcjonowanych roślinach, przyjrzyjmy się jej rezultatom.

Zainteresowanie dietą warzywno-owocową jest coraz większe, mimo tego, że pierwsze dni jej stosowania nie należą do najłatwiejszych. Działanie diety dr. Ewy Dąbrowskiej jest wszechstronne i pomaga w leczeniu ogromnego spektrum chorób. Jednak czy ta metoda żywienia jest dla każdego? Dziś odpowiemy na pytanie, dla kogo dieta dr. Ewy Dąbrowskiej będzie najlepszym rozwiązaniem.