Witamy na blogu Dieta warzywno-owocowa
Zastanawiacie się czy istnieje sprawdzony, a więc skuteczny sposób, który sprawi, że poczujecie się lepiej i Wasza kondycja zdrowotna będzie naprawdę satysfakcjonująca? Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna – oczyszczająca dieta warzywno-owocowa. Jej autorką jest dr Ewa Dąbrowska, której wieloletnie obserwacje doprowadziły do wniosków, że przyczyną występowania wielu dręczących obecnie ludzi dolegliwości jest nieprawidłowe żywienie. Zatem czym jest dieta warzywno-owocowa? Tego dowiecie z naszego pierwszego wpisu.

Dieta warzywno-owocowa ma charakter leczniczy i jej głównym założeniem jest eliminacja przyczyn chorób, a nie samych objawów. Choć wymaga wielu wyrzeczeń, to możecie wiele zyskać – zdrowie, będące wartością, której nie da się wycenić. Znając zasadę działania diety opartej na wyselekcjonowanych roślinach, przyjrzyjmy się jej rezultatom.

Zainteresowanie dietą warzywno-owocową jest coraz większe, mimo tego, że pierwsze dni jej stosowania nie należą do najłatwiejszych. Działanie diety dr. Ewy Dąbrowskiej jest wszechstronne i pomaga w leczeniu ogromnego spektrum chorób. Jednak czy ta metoda żywienia jest dla każdego? Dziś odpowiemy na pytanie, dla kogo dieta dr. Ewy Dąbrowskiej będzie najlepszym rozwiązaniem.

Przyjedź na wczasy ze wspaniałą dietą Ewy Dąbrowskiej w marcu lub kwietniu i skorzystaj z promocji:
-200 zł przy zapisie na 2 tygodnie lub -100 zł przy pobycie na tydzień!

Od dłuższego czasu nosicie się z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze? Stosowaliście już niejedną dietę, ale każda próba kończyła się fiaskiem? Samo rozpoczęcie diety nie jest wielką trudnością, jednak jej kontynuacja wymaga sporego zaangażowania. Brak zapału oraz mobilizacji może być frustrujący i zniechęcać do dalszych działań w tym kierunku.