Witamy na blogu Dieta warzywno-owocowa
Od dłuższego czasu nosicie się z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów i zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze? Stosowaliście już niejedną dietę, ale każda próba kończyła się fiaskiem? Samo rozpoczęcie diety nie jest wielką trudnością, jednak jej kontynuacja wymaga sporego zaangażowania. Brak zapału oraz mobilizacji może być frustrujący i zniechęcać do dalszych działań w tym kierunku. Osoby, które potrzebują wsparcia, mają możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty, proponowanej przez ośrodki ukierunkowane na organizację wczasów z dietą warzywno-owocową.

Nie bez znaczenia jest lokalizacja, ponieważ piękne otoczenie to jedna z sił napędowych dla naszej motywacji, a takie właśnie warunki stwarza Ułańska Zagroda. Rozległe lasy i przestronne tereny zachęcają np. do jazdy na rowerze, co jest bardzo wskazane podczas stosowania diety dr Ewy Dąbrowskiej. Aktywność fizyczna wspomaga procesy samoleczenia organizmu uruchomione za jej pomocą. Jadłospis jest skrupulatnie przygotowywany przez profesjonalistów i bazuje na wyselekcjonowanych warzywach i owocach.

Pobyt w ośrodku obejmuje turnusy tygodniowe lub dwutygodniowe, podczas których nie tylko będziecie mogli nabyć prawidłowych nawyków żywieniowych pod okiem lekarza oraz dietetyka., ale także skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji i udogodnień. Program obejmuje m.in. wykłady na temat samoleczenia, zajęcia ruchowe czy różnego rodzaju zabiegi.